آموزش نصب درایور توکن دفاتر اسناد رسمی و رفع چند مشکل:

 

توکن دفاتر اسناد رسمی معمولاً توکن بنفش رنگ 2000 می باشد که درایور آن در یک سی دی به همراه توکن قرار دارد.اگر این سی دی را در اختیار ندارید می توانید درایور توکن خود را ازاین لینکhttp://www.raahbar.com/LoginWithTokenHelp دانلود نمایید. طریقه نصب درایور نیز بسیار ساده است و با چند کلیک ساده انجام می شود. پس از نصب موفقیت آمیز

 درایور بایستی آیکن زیر در system tray ( کنار ساعت ویندوز) به این شکل 

 قرار گیرد پس از نصب نرم افزار با قرار دادن توکن در پورت USB  کامپیوتر و کلیک بر روی آیکن

 آن در کنار ساعت ویندوز بایستی کادر زیر 

    در صفحه دسکتاپ شما ظاهر شود .در ضمن بایستی نرم افزار دیگر توکن را که در مراحل صدور گواهی امضا لازم می شود را با عنوان epass2000FT11SDK  را نیز نصب نمایید که این نرام افزار را می توانید از سایت http://www.gavahidigital.tk یا از سایت کانون به نشانی www.notary.ir  قسمت گواهی امضا الکترونیک دانلود و نصب نمایید.

 برای صدور گواهی امضا بایستی به سایت   http://www.mocca.ir/totalca مراجعه نمایید . نام کاربری و رمز خود را از کانون مربوطه دریافت نمایید. یا با کانون سردفتران و دفتریاران با شماره88711150-021 داخلی 360 یا 372 سرکار خانم مظفری تماس بگیرد و نام کاربری و رمز خود را دریافت نمایید. بدیهی کسانی می توانند نام کاربری و رمز دریافت نمایند که ثبت نام آنها کامل شده و توکن خود را دریافت نموده و هزینه های آن را پرداخت نمایند.

 قبل از ورود به سایت توکن را در سیستم خود قرار دهید.به احتمال فراوان در هنگام ورود به سایت با error  زیر مواجه خواهید شد automation server can't create object که برای رفع این error بایستی نرم  افزار( افزونه ) CAPICOM را از سایت http://www.gavahidigital.tk  در منوی پیوندها قسمت error  دانلود و نصب نمایید همچنین این افزونه در سایت مایکروسافت دراینلینک در دسترس می باشد. پس از نصب و ری استارت سیستم و پس از ورود مجدد به سایت و وارد نمودن نام کاربری و رمز و در بالای سایت از شما خواسته می شود که این افزونه را اجرا نمایید. شما با راست کلیک روی این کادر و انتخاب گزینه RUN THIS ADD ON  آنرا اجرا نموده و دوباره مرورگر خود را ری استارت نمایید و مجدداً وارد سایت شوید و در مرحله بعد در پنجرهsecurity alery گزینه  Do not show this dialog box again  را تیک زده و بر روی yes  کلیک نمایید.

   و در مرحله بعد از شما user pin  که همان رمز توکن است تقاضا می شود و در توکن بنفش رنگ به طور پیش فرض 1234 می باشد  این اعداد را وارد نماید تا وارد صفحه خوش آمدگویی شوید . بقیه مراحل در پست های قبلی توضیح داده شده است.

http://notary4.blogfa.com/post-207.aspx

/ 0 نظر / 86 بازدید